Вт. 21 Травня, 2024

8 жовтня 2021 року на Юридичному факультеті відбувся І Міжкафедральний круглий стіл на тему «Проблеми та виклики юридичної науки в умовах сучасного державотворення». Під час проведення даного заходу обговорювались питання щодо історії та розвитку сучасної держави; правові проблеми, що виникають на сучасному етапі державотворення; правові механізми, закладені в сучасній Конституції України; особливості механізму державного регулювання діяльності правоохоронної діяльності в Україні; питання відповідальності фізичних та юридичних осіб. Особливої уваги приділили питанням практики застосування істотно нових для інформаційної галузі положень, зокрема щодо кібернетичної безпеки адвокатської діяльності та щодо впровадження в життя інформаційних  правил безпеки в Україні та нагляду за їх дотриманням.

Привітальне слово від Ректора Державного університету інфраструктури та технологій Брайковської Надії Сергіївни та декана Юридичного факультету Добкіної Катерини Робертівни надихнули учасників круглого столу на жваву та продуктивну дискусію.

В процесі проведення круглого столу відбулась змістовна дискусія, в якій приймали участь : Пєтков Сергій Валерійович, доктор юридичних наук, професор Заступник директора Науково-дослідного центру правового забезпечення державотворення та безпеки, Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, Матьора Микола Іванович, Голова Київської обласної організації Спілки юристів України, Заслужений юрист України, Шаповалов Борис Борисович, президент Міжнародної федерації поліцейського хортингу, кандидат психологічних.наук, доцент, Діордіца Ігор Володимрович,  професор кафедри приватного та публічного права Навчально-наукового інституту права та сучасних технологій навчання Київського національного університету технологій та дизайну, адвокат, доктор юридичних наук.,доцент,, Панасюк Роман Петрович, голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін КОМК КНУ ім.Т.Г. Шевченко, а також  науково-педагогічні працівники Юридичного факультету.

По закінченні дискусії учасниками круглого столу було зроблено висновки, що потрібно впроваджувати надбання юридичної науки в правозастосування .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *