Ср. 19 Червня, 2024

Юридичний збірник Державного університету інфраструктури та технологій DICTUM FACTUM здобув нагороду Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика»

19 травня з нагоди Дня науки в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось урочисте нагородження переможців Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика».

Організаторами заходу виступили Одеський державний університет внутрішніх справ, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, видавництво «Юридика» та Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Захід було створено з метою розвитку та популяризації якісних українських книжок у сфері права, безпеки і євроінтеграції в умовах війни та процесу підготовки України до вступу до Європейського Союзу.

У межах заходу відбулося урочисте нагородження переможців почесними грамотами, пам’ятними статуетками та подарунками від усіх організаторів і партнерів конкурсу.

За підсумками конкурсу ІІІ місце у номінації «Науковий журнал із права» здобув юридичний збірник DICTUM FACTUM Державний університет інфраструктури та технологій

Один коментар до “Юридичний збірник ДУІТ DICTUM FACTUM здобув нагороду Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *