Вт. 21 Травня, 2024

20 березня 2019 року професором кафедри конституційного і адміністративного права Юридичного факультету ДУІТ Дмитром Беззубовим та доцентом кафедри господарського та транспортного права Євгенією Клюєвою проведено лекцію на тему: «Професія юриста – професія майбутнього покоління» для учнів м. Переяслав-Хмельницький в рамках ярмарки професій, що відбулася в центрі зайнятості м. Переяслав-Хмельницький.

Під час зустрічі старшокласники мали змогу не лише отримати поради щодо майбутньої професії, але і дізналися про особливості здобуття вищої юридичної освіти на юридичному факультеті ДУІТ. Лектори ознайомили присутніх класних керівників, директорів шкіл, соціальних педагогів та майбутніх абітурієнтів про студентське життя, зокрема, про участь у просвітницьких проектах, спортивні секції в університеті та дозвілля студентів.
У ході проведення заходу увагу майбутніх абітурієнтів було сфокусовано на тому, що діяльність юриста є динамічною та вимагає знання не тільки основ права, а й психології, соціології, педагогіки. Аналіз сучасних соціально-економічних змін у суспільстві дає підстави стверджувати про необхідність опанування професії юриста не тільки адвокатам та прокурорським працівникам, а й майбутнім працівникам поліції та інших правоохоронних органів .
Лектори наголошували на тому, що для старшокласників зараз є саме той час, коли необхідно робити свідомий вибір майбутньої професії.
Наприкінці зустрічі старшокласники отримали запрошення на День відкритих дверей юридичного факультету ДУІТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *