Нд. 16 Червня, 2024

28 лютого 2018 року професором кафедри конституційного і адміністративного права  Юридичного факультету ДУІТ Дмитром Олександровичем Беззубовим проведено лекцію на тему: «Професійна орієнтація та професійне самовизначення молоді на сучасному етапі будівництва держави» для учнів м. Фастів в рамках ярмарки професій, що відбулася в центральному домі культури м. Фастів.

У ході проведення заходу увагу майбутніх абітурієнтів було сфокусовано на тому, що вибір професії залежить від схильностей людини до самовдосконалення та саморозвитку. Аналіз сучасних соціально-економічних змін у суспільстві дає підстави стверджувати про потребу психологічного та фізичного оцінювання майбутніх абітурієнтів.

Абітурієнти були ознайомлені з умовами навчання на юридичному факультеті ДУІТ,  специфікою підготовки юристів у сфері транспорту, умовами проживання в гуртожитку та умовами вступу на денну і заочну форму навчання. У контексті проведеної лекції учні також змогли дізнатися про соціально-моральні особливості професії юриста.

Під час підведення підсумків зустрічі головний акцент було зроблено на тому, що основними передумовами вдалого професійного самовизначення є: аналіз сучасних потреб ринку; ознайомлення із особливостями сучасного світу професій; встановлення професійно-освітніх можливостей особистості. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *