Пт. 21 Червня, 2024

24 жовтня 2018 року, відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів та аспірантів
СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРАВОВОЇ НАУКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ

  

Сучасна правова наука сьогодення переживає серйозні зміни. Це пов’язано, перш за все, з процесами реформування багатьох галузей народного господарства, які в свою чергу стали наслідком євроінтеграційних процесів в Україні. Для України європейська інтеграція – це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС. Як невід’ємна частина Європи, Україна орієнтується на діючу в провідних європейських країнах модель соціально-економічного розвитку.
​Але в той же час це призводить до необхідності проведення гармонізаційних процесів у нормативно-правовій царині та впровадження нових норм права.

  
​З метою всебічного вивчення цього питання Юридичним факультетом Інституту управління, технологій і права Державного університету інфраструктури та технологій і була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція. Тому ми висловлюємо свою вдячність всім представникам студентства та науково-викладацького складу як нашого Юридичного факультету так і всім гостям, які мали змогу сьогодні відвідати наш Університет, та поділитися науковими думками щодо ровитку правової науки. Така спільна праця дає нам надію на ефективність швидкої розбудови нашої правової держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *