Пт. 19 Липня, 2024
Викладач нашого Юридичний факультет ДУІТ Світлана Савицька взяла участь у Круглому столі «Судова влада та медіація: точки перетину», що відбувся у Верховному Суді 16 листопада 2023 з нагоди відзначення другої річниці прийняття Закону України «Про медіацію».
Модераторка круглого столу Оксана Цимбрівська, керівниця проєкту ЄС “Право — Justice” в Україні наголосила на потребі комплексного розвитку медіації в нашій країні, важливості комунікувати про медіацію разом і однаково, більше приділяти уваги інформуванню населення про наявність медіації.
Голова Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Борис Гулько наголосив на важливості ролі судової влади у розвитку медіації.
Президентка Української академії медіації Луїза Романадзе презентувала дослідження на тему «Два роки застосування Закону України «Про медіацію»: здобутки та виклики». Окреслила 10 основних здобутків розвитку медіації та зазначила про основні виклики в даній сфері.
До участі у модерованій дискусії «Роль судової влади у розвитку медіації» долучилися судді Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів, медіатори, адвокати, інші зацікавлені особи.
Кожним спікером було зауважено на важливості розвитку медіації в суспільстві, адже цей механізм сприяє вирішенню багатьох спірних питань в різних галузях без втручання державних органів у досудовому порядку. Розвиток співпраці всіх учасників системи правосуддя та організацій медіаторів вкрай необхідний для покращення доступу громадян до медіаційних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *