Пт. 21 Червня, 2024

Практика студентів юридичного факультету є складовою частиною навчального процесу підготовки бакалаврів, яка є також обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня.

Для студентів денної форми навчання юридичного факультету на четвертому курсі у сьомому семестрі передбачено виробничу практику тривалістю три тижні.

 

Цю виробничу практику студенти Юридичного факультету Інституту управління, технологій та права імені гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій проходять у відділі поліції в річковому порту Київ ГУНП в місті Києві.

Метою виробничої практики є закріплення та поглиблення теоретичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення певного циклу теоретичних дисциплін, а також набуття практичних навичок зі спеціальності.

Студенти були ознайомлення з даною установою і розподіленні по різних підрозділах Поліції:

  • слідче відділення;
  • сектор кримінальної поліції; 
  • сектор превенції.

 

 

Основним завданням даної установи є: забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання і припинення правопорушень, виявлення і розкриття злочинів, розшук осіб, які їх вчинили, забезпечення безпеки дорожнього руху, захист власності від злочинних посягань, виконання кримінальних покарань і адміністративних стягнень.

Юридичний факультет. ДУІТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *