Профорієнтаційний захід “День кар’єри” м. Васильків

9 жовтня 2019 року доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Юридичного факультету ДУІТ Бурдоносовою Мариною Анатоліївною проведено профорієнтацію для учнів м. Васильків в рамках заходу “День кар’єри”, що відбулася в приміщенні КЗ КОР “Васильківський професійний ліцей”.

У ході проведення заходу увагу майбутніх абітурієнтів було сфокусовано на тому, що вибір професії залежить від схильностей людини до самовдосконалення та саморозвитку. Аналіз сучасних соціально-економічних змін у суспільстві дає підстави стверджувати про потребу психологічного та фізичного оцінювання майбутніх абітурієнтів.

Абітурієнти були ознайомлені з умовами навчання на юридичному факультеті ДУІТ, специфікою підготовки юристів у сфері транспорту, умовами проживання в гуртожитку та умовами вступу на денну і заочну форму навчання. У контексті проведеної лекції учні також змогли дізнатися про соціально-моральні особливості професії юриста.

Під час підведення підсумків зустрічі головний акцент було зроблено на тому, що основними передумовами вдалого професійного самовизначення є: аналіз сучасних потреб ринку; ознайомлення із особливостями сучасного світу професій; встановлення професійно-освітніх можливостей особистості.

Залишити коментар