Ср. 19 Червня, 2024

https://orcid.org/0000-0002-0892-1694

https://scholar.google.com/citations?hl=en&user=3MTSAAsAAAAJ

Народився у м. Києві.

Освіта: вища з 2001-2005  навчався у Національній академія внутрішніх справ України, по закінченню навчання отримав диплом с відзнакою спеціаліста юриста правознавця та кваліфікацію судового експерта з правом проведення наступних експертиз: почеркознавчої; техніко-криміналістічної експертизи документів;  дактилоскопічної; трасологічної; балістичної; експертизу холодної зброї та ототожнення людини за ознаками зовнішності.

Досвід роботи: з липня 2005 по 2007 працював у Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при ГУ МВС України в м. Києві на посаді  судового експерта – криміналіста, де займався проведенням судових експертиз, приймав участь в слідчих та судових діях в якості спеціаліста.

З 2007 -2009 працював заступником директора ТОВ «ВіДі Санрайз Моторз».

З 2009 по теперішній час працює на посаді старшого викладач кафедри правосуддя   ДУІТ  ІУТП.
Список публікацій та наукових робот:
1. Фотографування слідів рук при огляді місця події та в лабораторних умовах. Збірник наукових робот ННІПСК НАВС України – К., 2003р.
2. Експертне дослідження вузлів (петель). Збірник наукових робот ННІПСК НАВС України – К., 2004р.
3. Способи підробки захисних елементів документів і їхні ознаки Збірник наукових робот ННІПСК НАВС України – К., 2004р.
4. Тактика призначення та проведення судових експертиз. Збірник наукових робот ННІПСК НАВС України – К., 2004р.
5. Деформація системи моральних цінностей, як фактор що детермінує агресію у суспільстві. Збірник наукових робот ННІПСК НАВС України – К., 2005р.
6. Техніко – криміналістичне забезпечення слідчих дій при розкритті та розслідуванні злочинів, пов’язаних із застосуванням вогнепальної зброї. Збірник наукових робот ННІПСК НАВС України – К., 2005р.
7. Михайлов О. Є., Михайлов В. О. ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТКУ КРИМІНАЛІСТИКИ ТА КРИМІНАЛІСТИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ: Навчальний посібник. – К., 2008р.
8. О.Є. Михайлов, В.О. Михайлов, А.В. Мусієнко Кримінологія: навчальний посібник Навчальний посібник. – К., 2011р.
9. О.Є. Михайлов, В.О. Михайлов, А.В. Професійна злочинність: поняття, природа, сутність та шляхи протидії: Навчальний посібник. – К., 2011р.
10. О.Є. Михайлов, В.О. Михайлов, А.В. Мусієнко Кримінальне право України. Загальна частина. Питання та відповіді: Навчальний посібник. – К., 2011р.
11. Перспективи техніко криміналістичного забезпечення розкриття та розслідування злочинів пов’язаних з застосуванням вогнепальної зброї. Тези до науково практичної конференції КДАВТ – К., 2012р.
12. Сучасні види засобів спеціального захисту документів та способи підробки захисних елементів документів, та ознаки їх підробки. Тези до науково практичної конференції КДАВТ.
13. Правові і техніко-криміналістичні аспекти злочинів, що вчиняються у сфері комп’ютерних технологій. Тези до науково практичної конференції КДАВТ.
14. Проблеми комп’ютеризації судової експертизи. Тези до науково практичної конференції КДАВТ 2014.