Сб. 18 Травня, 2024

Мартюк Аліна Сергіївна народилась в місті Києві.

У 2011 році закінчила юридичний факультет Національної академії внутрішніх справ, з відзнакою за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

З 2009 р. по 2011 р. – проходила стажування в юридичному відділі НАК “Нафтогаз України” та в приватній нотаріальній конторі.

З 2011 року займається юридичною практикою в сфері земельних правовідносин.

Напрям наукової діяльності: у 2014 році закінчила ад’юнктуру Національної академії внутрішніх справ та здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності : «теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень». Постійно приймає участь в міжнародних конференціях та стажуваннях. Є автором понад 50 наукових статей, які опубліковані у фахових та міжнародних виданнях таких як DICTUM FACTUM, Scopus та Web of Science, проходила міжнародні стажування та підвищення кваліфікації в країнах Європи, зокрема Литва, Латвія, Польща, Угорщина.

З вересня 2014 року працює в Державному університеті інфраструктури та технологій на посаді доцента кафедри Цивільного та кримінального права.

Є куратором академічних груп юридичного факультету, проводить виїзні практичні заняття та екскурсії.

Під керівництвом доцента кафедри Мартюк А.С. студенти юридичного факультету Державного університету інфраструктури та технологій брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство».

З 2018 р. на факультеті керує науковим студентським гуртком «Актуальні аспекти сучасного трудового права».

У 2018 р. отримала сертифікат В2 з англійської мови відповідно до міжнародних  вимог (of the Сommon European Framework of Reference for Languages competence of the Council of Europe).

У травні 2019 року отримала звання члена-кореспондента Транспортної Академії України.

В 2023 р. стала співавтором підручника «Цивільне право України в двох томах».

В2024 р. стала співавтором практикумів «Цивільне право України».

Здійснює наукове керівництво студентськими роботами.

Сфера наукових інтересів: цивільне право України.

Викладає навчальні дисципліни: земельне право, екологічне право, трудове право, право соціального захисту, делікти та спадкове право України.