Пн. 27 Червня, 2022

Кафедра кримінального права юридичного факультету Державного університету інфраструктури та технологій є наступником кафедри Кримінального права Юридичного факультету Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, що була створена у 2003 році на базі кафедри загально-юридичних дисциплін.

З моменту заснування кафедри її очолювали такі авторитетні науковці, як доцент Басс Б.А., доцент Петров В.В., доцент Михайлов О.О.

З вересня 2014 року обов’язки завідувача кафедри Кримінального права виконує кандидат юридичних наук, доцент Мусієнко Анатолій Володимирович.

Основними напрямками навчальної роботи кафедри є Кримінальне право та Кримінологія.

Викладачами кафедри Кримінального права активно проводиться науково-методична робота, за результатами якої публікуються тези наукових доповідей, наукові статті, навчальні посібники (в тому числі з грифом МОН), навчально-методичні комплекси та наукові публікації в фахових виданнях.

За час існування кафедри підготовлено трьох кандидатів юридичних наук. У складі кафедри працюють 1 професор, 4 доценти та 2 старших викладачі, які проводять навчально-виховну, методичну та наукову роботу.

Кафедра забезпечує викладання 9 навчальних дисциплін серед яких такі фундаментальні як:

  • Кримінальне право (Загальна частина)
  • Кримінальне право (Особлива частина)
  • Судова медицина та психіатрія
  • Кримінологія
  • Криміналістика
  • Фінансове право
  • Податкове право
  • Медичне право
  • Критичне та юридичне мислення

На кафедрі функціонує Студентський науковий гурток «Кримінальне право та кримінологія» (науковий керівник д.ю.н., професор Мичко М.І.). Науково-педагогічний склад кафедри разом зі студентами бере активну участь в проведенні науково-практичних конференцій, в тому числі міжнародних. Студенти під керівництвом досвідчених викладачів мають можливість брати участь в роботі наукових семінарів, круглих столів та публікувати тези наукових досліджень.

Профорієнтаційна робота на кафедрі проводиться всіма членами кафедри і спрямована на активне залучення абітурієнтів до навчання в Академії. В доробках Кафедри є і наукові розробки, затверджені Кабінетом Міністрів України: Положення «Про систему морської безпеки на морському і річковому транспорті Україні», Положення «Про систему захисту морського і річкового судноплавства від незаконних актів, спрямованих проти безпеки морського і річкового транспорту України». Викладачі кафедри систематично беруть участь у підвищенні кваліфікації та обміні досвідом з викладачами кращих вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів.

Викладачі кафедри систематично підвищують свою кваліфікацію та здійснюють обмін досвідом з викладачами інших вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів.

Науково-педагогічний склад кафедри:

Завідувач кафедри

кандидат юридичних наук, доцент

Мусієнко Анатолій Володимирович;

Доктор юридичних наук, професор

Мичко Микола Іванович

Кандидати юридичних наук, доценти:

Васильчук Світлана Станіславівна;

Кандидат юридичних наук, доцент, доктор філософії професор кафедри кримінального права:

Кобилянський Олег Леонідович;

Кандидат психологічних наук, доцент:

Половнікова Жанета Юріївна;

Старший викладач

Хохленко Віра Миколаївна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *